reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy rozciągania macicy

Kolendra1234

Początkująca w BB
Dołączył(a)
20 Marzec 2021
Postów
28
Hej dziewczyny, mam pytanie, jak odczuwałyście u siebie rozciaganie się macicy? Ja mam bóle podbrzusza, jajników, pachwin i krzyża. Nie wiem, czy to objawy rozciągania macicy, czy powinnam się martwić. Dodam, że 2 dni temu byłam u ginekologa. Ciąża wzorowa, zaczął się 16 tydzień
 
reklama
Nie, bo mam je od nocy dopiero
Bóle w ciąży są normalne. Jednak, zależy jak mocne są. Jeżeli cię niepokoją, skontaktuj się z lekarzem prowadzącym lub jedź do szpitala. Zrobią badanie i będziesz wiedziała na czym stoisz. Jeżeli to nic poważnego to będziesz spokojniejsza. A jeżeli to np. skurcze to być może lekarza zaleci magnez i nospe.

Pamiętaj lepiej jeden raz za dużo udać się do lekarza, niż o jeden za mało.

Trzymaj się 🙂 powodzenia 🙂
 
Bóle w ciąży są normalne. Jednak, zależy jak mocne są. Jeżeli cię niepokoją, skontaktuj się z lekarzem prowadzącym lub jedź do szpitala. Zrobią badanie i będziesz wiedziała na czym stoisz. Jeżeli to nic poważnego to będziesz spokojniejsza. A jeżeli to np. skurcze to być może lekarza zaleci magnez i nospe.

Pamiętaj lepiej jeden raz za dużo udać się do lekarza, niż o jeden za mało.

Trzymaj się 🙂 powodzenia 🙂
To nie jest jakiś silny ból, przez który zwijam się, nie jest też jak na miesiaczkę. Raczej pobolewanie. Wzięłam przed chwilą nospę, bo lekarz mówił, że w razie jakichś niewielkich bóli można ją brać. Zobaczymy. Ogólnie strasznie panikuję i nakręcam się. Może niepotrzebnie
 
To nie jest jakiś silny ból, przez który zwijam się, nie jest też jak na miesiaczkę. Raczej pobolewanie. Wzięłam przed chwilą nospę, bo lekarz mówił, że w razie jakichś niewielkich bóli można ją brać. Zobaczymy. Ogólnie strasznie panikuję i nakręcam się. Może niepotrzebnie
Ja jestem zdania, że w ciąży nie ma czegoś takiego jak "panikuję". Ja miewałam bóle w obu ciążach, zazwyczaj brzucha. Czasami krzyża, ale nigdy wszystkiego na raz. Jak wzięłaś nospe to ok. Odpocznij może trochę. A jak bol nie ustąpił to się skonsultuj. Lepiej usłyszeć, że wszystko ok niż się stresować. Stres ani tobie, ani dziecku nie służy 🙂
 
reklama
@Mama2018mama Ty karmisz piersią a później dokarmiasz mm? Jak to u was wygląda? Ile tego mleka? My tez musimy przejść na ten sposób. Bo maly głodny, mało przybral i boimy się xeby żółtaczka nie wróciła
 
Do góry