reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy

witajcie dziewczyny! ostatnia miesiaczke mialam 9lutego czyli z moich wyliczen jestem z 4tym tygodniu??dobrze licze?:zawstydzona/y: no i na USG jeszcze nic nie widac,mam przyjsc za 10 dni ale betka wyszla pozytywnie. Mialyscie jakies objawy w 4tym tygodniu? wiekszosc z was juz jest dalej niz ja ale jesli pamietacie to prosze o odp. Ja co chwile siusiam i bola mnie piersi i do tego pobolewa mnie brzuszek tak jak przed okresem ale bardzo lagodnie,poza tym nic.wiem ze jeszcze tych objawow bede miala po dziurki w nosie ale martwie sie ze jeszcze nie mam:-p :happy:
Kathhe jak na ten czas objawy masz prawidlowe :tak:
Ale mi sie wydaje,ze jestes w 5 tygodniu,
Tak tak przed chwila to sprawdzilam.Dzis tj.16 marca 2007 jestes rowno w 5 tygodniu.
O rowno tydzien mniej niz ja.
I to by sie zgadzalo,bo ja ostatnia @ (miesiaczka) mialam 2 lutego.
 
reklama
kathhe - Twoje objawy są jak najbardziej normalne :tak: ja na tym etapie ciąży miałam identyczne :-) dopiero teraz doszły kolejne :-)
 
Misia_q, tak się cieszę, że plamienie ustało...:-)

najgorsze jest to odczucie wilgotnosci...ja niedługo wpadne w paranoje bo co chwila chodze i sprawdza czy aby nie plamie...zwariowac idzie

Też tak mam! I się dziwię, bo na początku ciąży, z tego co wiem, dominuje progesteron, który, sprawia, że śluzu nie ma... Ale ten cykl pod tym względem dziwny był, bo zazwyczaj zaraz po wzroście temperatury miałam książkowe "sucho", a tym razem mokro i mokro...

No ale cieszę się, ze Wy tez tak macie - znaczy, że norma :tak:
 
no rzeczywiscie teraz obliczylam sama dokladniej i wychodzi na to ze 5ty tydzien:happy: No to w takim razie to mozliwe zeby ginekolog na USG 2dni temu jeszcze go nie widziala?:-( Tak sie boje ze cos poszlo nie tak, ale wiem wiem pozytywne nastawienie i usmiech na twarzy:-)
 
no rzeczywiscie teraz obliczylam sama dokladniej i wychodzi na to ze 5ty tydzien:happy: No to w takim razie to mozliwe zeby ginekolog na USG 2dni temu jeszcze go nie widziala?:-( Tak sie boje ze cos poszlo nie tak, ale wiem wiem pozytywne nastawienie i usmiech na twarzy:-)
Kathhe ale czego nie widzial?
Pecherzyka,serduszka?
Serduszko zobaczysz za tydzien,dwa:tak:
 
nie widzial pecherzyka:-( powiedzial ze widzi tylko ze macica szykuje sobie miejsce na przyjecie pecherzyka:confused: czyli bardziej sie rozpulchnia
 
cykle mialam zazwyczaj 35-6dniowe-bardzo dlugie. Stwierdzono u mnie zespol policystycznych jajnikow i teoretycznie mialo mi byc trudniej zajsc w ciaze, hehe:happy:
 
reklama
Podkreślam, że się nie znam. Ale jeśli masz długie cykle, to może dzidzia jest młodsza niż 5 tygodni. Może jest taka jeszcze maleńka, że jej nie widać na USG. Nie wiem, czy to możliwe, tak sobie zgaduję...
 
Do góry