reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy

Eliza91

Aktywna w BB
Dołączył(a)
22 Październik 2017
Postów
78
Czesc jestem tu nowa i mam kilka pytan dotyczacych objawow ciazy. Od kilku dni mam zawroty glowy, mdlosci szczegolnie wieczorem, wiekszy apetyt i pryszcze ktorych wczesniej nie mialam. Prosze o pomoc z mezem staramy sie o pierwsze dziecko ;-)
 
reklama
Mogłabym być milsza, ale średnio co tydzień pojawia się tutaj identyczne pytanie. Każda kobieta ma inne objawy ciąży i u Ciebie mogą one na nią wskazywać ale nie muszą. Zrób test i będziesz wiedzieć. Trzymam kciuki.
 
Ironiczna jest Twoja odpowiedz a ja takiej nie potrzebuje. Moje pytanie dotyczy objawow a Ty nic o tym nie napisalas. A skoro denerwuja Cie tego typu pytania to ich nie czytaj?
Jak nie napisałam? Każda kobieta ma inny zestaw objawów. U jednej mogą oznaczać ciąże a u innej takie same niestety nie. Czy masz problem z zakupem testu lub pójściem na badanie krwi? Ja nie widzę innego wyjścia. Poza tym nie napisałaś w którym dniu cyklu jesteś? Czy okres Ci się spóźnia czy nie?
 
reklama
reklama
Po raz kolejny napiszę, że inna kobieta mogła mieć te samy objawy i była w ciąży a u Ciebie te objawy mogą wskazywać np na jakąś infekcje. Każda z nas jest inna i inaczej to przechodzi. Jeżeli jesteś w terminie miesiączki to zrób ten nieszczęsny test.
 
Do góry