reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ocena bety

Maraton

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
6 Luty 2021
Postów
50
Proszę o opinię...
5luty 763
8 luty 3512
11luty 7478
Jestem w około 6tygodniu. Owulacja około 17 stycznia. Początkowy przyrost znaczny, teraz oscylujący tylko w granicach normy, czy to powód do zmartwienia? Proszę o wasze zdanie
 
reklama
Beta to nie matematyka tylko hormony, więc taką zmianą się nie przejmuj, w zasadzie spokojnie możesz już się umawiać na wizytę u gina, w takim momencie USG będzie dużo bardziej miarodajne niż beta :)
 
Beta to nie matematyka tylko hormony, więc taką zmianą się nie przejmuj, w zasadzie spokojnie możesz już się umawiać na wizytę u gina, w takim momencie USG będzie dużo bardziej miarodajne niż beta :)
Wybieram się w poniedziałek
Beta to nie matematyka tylko hormony, więc taką zmianą się nie przejmuj, w zasadzie spokojnie możesz już się umawiać na wizytę u gina, w takim momencie USG będzie dużo bardziej miarodajne niż beta :)
Chciałam iść Jutro Ale zastanawiam się czy jest sens, ponieważ wyczytałam że zarodek widoczny jest przy becie 10000...?
 
Wybieram się w poniedziałek

Chciałam iść Jutro Ale zastanawiam się czy jest sens, ponieważ wyczytałam że zarodek widoczny jest przy becie 10000...?
Bardzo możliwe że jutro by lekarz zobaczył zarodek, ale może też być tak że nie i będzie tylko pęcherzyk, więc masz rację czekając do poniedziałku, bo nie ma co się stresować niepotrzebnie ;) na razie wszystkie wyniki są ok i tego się trzymaj ;)
 
Bardzo możliwe że jutro by lekarz zobaczył zarodek, ale może też być tak że nie i będzie tylko pęcherzyk, więc masz rację czekając do poniedziałku, bo nie ma co się stresować niepotrzebnie ;) na razie wszystkie wyniki są ok i tego się trzymaj ;)
Kilka lat temu miałam pusty pęcherzyk ciążowy, stąd moje obawy...
 
reklama
Ok, ale aż tak?😕 Jest sens przy 7478 Jutro iść do lekarza? Czy lepiej dopuścić i czekać do poniedziałku?
znając życie ja bym poszła jutro by nie martwić się w weekend i na następna w poniedziałek jak masz możliwość jeśli nic nie zobaczy albo środa już wtedy ☺️
 
Do góry