reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ocieranie dni płodne, a ciąża?

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
L

ladziamenka

Gość
Ocierałam się z chłopakiem w dni płodne tzn leżałam na nim z uchylonymi pośladkami i on miał odchylonego trochę i niewiem czy niechcący dotknął czy nie mojej ale napewno mi nie wkładał i nie było wtrysku naczytałam się już różnych na różnych forach na ten temat i juz schizuję...
Moje pytanie to czy przez takie coś można zajść?
Tak według niektórych bedzie się zdawać że jestem małolata która nie jest douczona, tak jestem młoda ale chce się upewnić
 
reklama
Rozwiązanie
L
Ryzyko zawsze jest ponieważ nawet w preejakulacie mogą zawierać się plemniki. Natomiast wydaje mi się, że prawdopodobieństwo zajścia w ciąże w tej sytuacji jest znikome. Spóźnia Ci się @ czy tak po prostu naszły Cię wątpliwości?
Wątpliwości bo okres powinnam dostać za jakieś 12-10 dni
Ryzyko zawsze jest ponieważ nawet w preejakulacie mogą zawierać się plemniki. Natomiast wydaje mi się, że prawdopodobieństwo zajścia w ciąże w tej sytuacji jest znikome. Spóźnia Ci się @ czy tak po prostu naszły Cię wątpliwości?
 
Ryzyko zawsze jest ponieważ nawet w preejakulacie mogą zawierać się plemniki. Natomiast wydaje mi się, że prawdopodobieństwo zajścia w ciąże w tej sytuacji jest znikome. Spóźnia Ci się @ czy tak po prostu naszły Cię wątpliwości?
Wątpliwości bo okres powinnam dostać za jakieś 12-10 dni
 
Rozwiązanie
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

Do góry