reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

oczyszczacz powietrza

reklama
Ja cenię sobie oczyszczacz marki Duux usuwa nawet najmniejsze włókna, a przy tym cicho pracuje, więc może być włączony nawet przy małym dziecku.


- Tak jest on świetny!! Jakiś czas temu kupiłam go z mężem ze stronki : https://comfortpoint.pl/oczyszczacz-powietrza-duux-414 z myślą o naszym malym synku, który ma paskudną allergię i na wszystko musi uwazac... I juz po paru dniach bylo widac i czuć różnicę - Mały Kubuś spał jak suseł a my z mężem wkoncu możemy się wyspać bez obawy że mały się w nocy obudzi z kaszlem.
 
jestem alergiczką....poza tym ostatnimi czasy pogorszenie się jakości powietrza sprawiły, że w moim domu, nie było wyjścia i stoi oczyszczacz powietrza. W sumie to długo szukałam odpowiedniego modelu ale znalazłam philipaka. Trochę czekałam na realizację zamówienia, bo to był taki boom smogowy, ale sprzęt jest pierwsza klasa. Jestem zadowolona z zakupu.
 
Oczyszczacze powietrza to w dzisiejszych czasach coś co każdy z nam powinien mieć w domu. Nie warto jednak przesadzać i kupować bóg wie jakich skomplikowanych urządzeń jak Sharp czy Deiki.
Obecnie najbardziej racjonalnym zakupem jest kupno Xiaomi Air Purifier 2 który w pomieszczeniach do 20m2 nie ma sobie równych. Można go kupić za mniej niż 400zł z odpowiednim kuponem rabatowym od dystrybutora z Chin.
 
reklama
Sprawdzaliście już oczyszczacze Alfda ALR300 ? Warto zainwestować w dobrej jakości sprzęt, który będzie spełniał swoją funkcję. Alfada to niemiecka marka. Ich oczyszczacze mają 3 rodzaje filtrów antismoke , clean air oraz true hepa.
 
Do góry