reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Od kiedy aspirator?

Natqaa

Fanka BB :)
Dołączył(a)
4 Listopad 2019
Postów
435
witajcie, jak rozpoznać ze dzidzia ma problem z noskiem? Niby oddycha podczas karmienia piersią noskiem ale często słyszę jakby miala problem z oddychaniem podczas snu - takie dziwne dźwięki jakby przeciągania noskiem z mlaskaniem, czasami spi z otwarta buzia i dość często kicha (jak u was z tym ? Duzo razy dziennie wam kicha dzidzia?) Moja ma 1 mies poki co skończony. Obawiam się że problem ten moze.sprawiac ze dzidzia sie szybko przebudza i chce cyca - bo ma sucho w buzi. Myslalam o wodzie morskiej i użycie aspiratorka - jakies rady ? Mogę juz zacząć uzywaz aspiratorka ? (1 miesieczne dziexko)
 
reklama
[GROUP=]
A dlaczego odradziła? Mam czasami wrażenie, że te położne to dyplom w chipsach wygrały. Używaj normalnie i sprawdź czy to pomaga. A może to sapka niemowlęca?
No dzisiaj wlqsnie uzylam, wyszły z 2 krople duze wiec jednak cosik jej tam zalegało. Od dzisiaj będzie to nasza codzinna rutyna przed kąpielą mysle zeby nie rozbudzać przed spaniem nocnym 🤔 a żeby malej się lepiej spało w nocy..
[/GROUP]
 
reklama
Do góry