reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Od kiedy mleko krowie?!:/

Może to rozwieje wątpliwości i przywróci zdrowy rozsądek matkom dającym mleko krowie swoim maleńkim dzieciom.
Mleko
Podsumowując: mleko krowie jest tak skonstruowane, aby zapewnić niezbędne składniki odżywcze cielętom, nie ludziom.
Pozdrawiam.
 
reklama
Dziewczyny niepopadajmy w paranoje niewszystko co jest napisane w internecie to prawda.Mam dziecko z niedoczynnoscią tarczycy,czytałam w internecie że niewolno podawać takim dziecią podawać niektórych produktów sporzywczych.Unikałam jak ognia bo przejełam sie co może sie stac,ale przy ostatniej wizycie zapytałam lekarza to smiała sie i powiedział że to nieprawda.Wiec niepopadajmy w paranoje troche wyobrazni i rozsądku.Pozdrawiam
 
Ale to było subiektywne zdanie lekarki, czy poparte jakimiś badaniami?
Ja też już spotkałam się z lekarką, która przy zapaleniu oskrzeli stwierdziła drobną infekcję.
 
Nie popadajmy w skrajnosci.... Mysle ze owsianka na mleczku krowim maluchowi (7 miesiecy) nie zaszkodzi. A za cala ta nagonka na mleko krowie jest spora kasa;-). Troche bialka dzieci tez potrzebuja:-p, co nie oznacza ze dawalabym dzieciom tylko mleko krowie. Najlepszy jest oczywiscie cycu, ale kolo pol roczku pomalutku wprowadzam mleczko krowie. Oczywiscie po troszku, w rozsadnych ilosciach.
 
A ja mu=yśle że to lekka przesada żeby do 3 roku tylko na modyfikowanym. Ja jak miałam 3 miesiące to mi mama dawała już mleko krowie - bo innego nie było. Jakoś żyje, jestem zdrowa, silna. Sama będe do 6 miesięcy karmić moim potem modyfikowanym do około roku, a co do krowiego to zobaczymy ale napewno po roczku spróbuje
 
ja tak samo byłam na krowim, i wszyscy urodzeni w tym pokoleniu tak mówią, zastanawiam się jednak, dlaczego uważa się, że to było słuszne. Zastanawiające jest u dzisiejszych 20-30 latków, że chorują na nadciśnienie, cukrzycę, mają słabe kości i zęby.
Jak dla mnie to gadanie nie poparte żadnymi racjonalnymi argumentami.
PS. A dlaczego do 3 roku życia to przesada? Bo co obciach? Bo mleko krowie kosztuje 3 złote? Jak dla mnie zdrowie dziecka jest ważniejsze.
 
Nie popadajmy w skrajnosci.... Mysle ze owsianka na mleczku krowim maluchowi (7 miesiecy) nie zaszkodzi. A za cala ta nagonka na mleko krowie jest spora kasa;-). Troche bialka dzieci tez potrzebuja:-p, co nie oznacza ze dawalabym dzieciom tylko mleko krowie. Najlepszy jest oczywiscie cycu, ale kolo pol roczku pomalutku wprowadzam mleczko krowie. Oczywiscie po troszku, w rozsadnych ilosciach.
oczywiście, że moje dziecko dostaje mleko krowie - trochę twarożku, jogurtu, serka, deserów mlecznych. Ale podstawowym mlekiem jest modyfikowane.
 
Witam Moja Julka nie dostaje jeszcze mleczka krowiego natomiast moja Koleznka robi dla swojego 2 letniego synka kaszke manne na mleku krowim od 5 miesiaca;-) i nic mu nie jest wszystko okej :tak:
 
To że nic teraz dzieicom nie jest nie znaczy ze poznije nie bedzie...............2 misiecznemu krowie mleko................kiedys wszystko bylo zdrowsze...................traz mleko to sama chemia
Mleko krowie zawiera za duzo sodu i potasu co bardzo obciaza nerki dziecka.....dlatego do 1, 2 nie jest zalecane.
Jogurty, sereki ok.Ale to tez dopieor po 9 miesiacu.
Moj synke ma 16 miesiecy i nie dosatje mleka krwiego......tzn jak robie nalensiki czy gofry to tam jest mleko i je ale w czystej posatci nie.Pije mleko modyfikowane
 
reklama
Esterko Moja mama jest pediatrą i mowila mi ze dzieci kotre mają skazy to przez to ze we wszytskim teraz jest praktycznie chemia a kiedys nie znano czegos takego jak skaza bo wszytsko bylo naturalne:-)
 
Do góry