reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Od kiedy mleko krowie?!:/

Ale soja jest tez bardzo alergenna i duzo dzieci jest na nia uczulone wiec tez trzeba uwazac..........
Jest jeszcze Mleko Ryzowe-pyszne
Wiadomo ze kazda zmian mleka powinan byc przedyskutowana z pediatra
 
reklama
Chodzi mi o to ze nie była to taka częsta choroba"skaza" Przeciez takie mleko prosto od kozki albo krowki jest jak najbardziej zdroweee aa w tych modyfiowanych jest niestety chemia:zawstydzona/y::sorry: my narazie jetesmy na cycu a potem mleczko modyfik
Możesz mi udowodnic to co zaznaczyłam czerwonym?
Skąd ty to wiesz?
 
Możesz mi udowodnic to co zaznaczyłam czerwonym?
Skąd ty to wiesz?
nie wiem na pewno o co chodzilo Juscie19 z ta chemia, ale wydaje mi sie ze chodzi poprostu o to ze jednak mleko modyf. nie jest naturalne. Jest przetworzone na milion roznych sposobow. Podobna roznica jak miedzy witaminkami w owocach, a w tabletkach.
 
nie wiem na pewno o co chodzilo Juscie19 z ta chemia, ale wydaje mi sie ze chodzi poprostu o to ze jednak mleko modyf. nie jest naturalne. Jest przetworzone na milion roznych sposobow. Podobna roznica jak miedzy witaminkami w owocach, a w tabletkach.
I co? Nie łyka się tabletek z np.Wit.C ? bo to chemia?
Nie kumam cza-czy.
 
No pewnie,że owocki lepsze :-D
Dziwi mnie tylko gadanie typu "ja piłam mleko krowie jak miałam 2 miesiące i nic mi nie jest":eek:
Im może nic nie byc a właśnie dziecku może coś byc.
Mleko krowie TAK ale po 3 rż bo wtedy organizm dziecka jest przystosowany do większej ilości żelaza i wapnia.:tak:
 
Anineczka, nie żelaza. Mleko modyfikowane ma dużo żelaza, bo w krowim jest za mało! Jest za to za dużo sodu, a za mało innych pierwiastków.
Z tą chemią w mleku modyfikowanym to już wymyślanie jakichś chorych nadinterpretacji! Mleko modyfikowane jest stworzone po to, aby zastąpić mleko matki i producenci starają się, aby skład był jak najbardziej zbliżony. A mleko krowie, powtarzam się już co prawda, ale NIE MA SKŁADU DOSTOSOWANEGO DO POTRZEB CZŁOWIEKA.Poza tym gdyby mleko modyfikowane było nieodpowiednie to ROZSĄDNI lekarze by go nie zalecali.
 
Anineczka nie gniewaj sie odrazu;-)Ja sama jestem za mlekiem modyfik ale swoje male zdanie tez o nim mam bo w czym teraz nie ma chemi :sorry::sorry::sorry: Mojej znajomej lekarka przepisala mleko Nestle a ona daje mleko krowie dziecku i kiedy przyszla z dzieckiem na nastepna wizyte to powiedziala lekarce ze daje to mleko Nestle a ona na to ze widac bo synek przybral na wadze i jest zdrowiutkie.:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2: dam taki przyklad z tymi sloiczkami sama je daje ale zobaczcie zrobcie sobie taka marchweczke w domu postoi dzien i sie zepsuje a w sklepie moze stac nawet rok :sorry::sorry:to jak to jest wytluamcz mi to???:-p:sorry::sorry: Angelina to co mamy pic mleko modyfikowane skoro krowie nie jest dosotowane do potrzeb czlowieka???
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
dam taki przyklad z tymi sloiczkami sama je daje ale zobaczcie zrobcie sobie taka marchweczke w domu postoi dzien i sie zepsuje a w sklepie moze stac nawet rok :sorry::sorry:to jak to jest wytluamcz mi to???:-p:sorry::sorry: ???
A jak robisz weki to jak to jest,ze potrafia stac rok albo i dluzej?:happy:Przeciez nie dodajesz chemii?;-)
 
reklama
A jak robisz weki to jak to jest,ze potrafia stac rok albo i dluzej?:happy:Przeciez nie dodajesz chemii?;-)
No właśnie to samo miałam napisac.
Długi okres przydatności do spożycia zawdzięczają zastosowaniu specjalnej technologii (potrawy gotuje się na parze o wysokiej temperaturze, zamyka słoiki w próżni i sterylizuje).

Czasem matki nie łączą dolegliwości dziecka z mlekiem krowim (kolki, wysypki, choroby układu oddechowego, gazy, przykry zapach stolca ) tylko patrzą czy nie ma skazy białkowej lub w późniejszych czasach problemy z próchnicą.
 
Do góry