reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Od kiedy mleko krowie?!:/

dokładnie, moja córcia za 12 dni skończy roczek i po skończonym 11 mcu wprowadziłam po troszeczkę serków, twarożków jogurtów z probiotykiem. I jasne, że można ale mleko modyfikowane w tym wieku dziecko pije ok. 500-600 ml dziennie, więc nie mogłabym spokojnie spać, gdyby dziecko piło mleko dla cieląt:-(. To straszne. Zastanawiam się, dlaczego jeszcze wiele mamuś uważa swoje teorie o mleku krowim za mądre choć badania i zalecenia lekarzy mówią coś zupełnie innego.
 
reklama
Chodzi mi o to ze nie była to taka częsta choroba"skaza" Przeciez takie mleko prosto od kozki albo krowki jest jak najbardziej zdroweee aa w tych modyfiowanych jest niestety chemia:zawstydzona/y::sorry: my narazie jetesmy na cycu a potem mleczko modyfik wlasnie dziewczyny mam takie pytanie chcem podawac juz kaszki na mleczku i nie wiem czy Bebilon czy bebiko czym te mleko sie od siebie rozni ze jedno jest drozsze???:sorry:
 
Ja mam nietolerancje laktozy i od dziecka nie nienawidze czystego mleka.....................mialam zawsze szorstkie poliki i wymioty po mleku, biegunke
Mysle ze skaza zawsze byla tylko ludzie niewiedzilei ze to od mleka i nazwy to swojej nie mialo.
Medycyna idzie do przodu, opracowywane sa schematy zywieniowe....................w jakims celu.Skoro pediatrzy zalecja po roku w niektorych krajach mleko krowie w niektorych po 2 wiec powody sa.
Tak samo lkeo modyfikowane-do tej pory 2 byla od 4 miesiaca a od tego roku jest od 6 miesiaca-najnowsze badania dowiodly ze 4 miesieczne dziecko jest za male na mleczko nr2
 
My na Bebilonie Junior jesteśmy-do roku był maly na Nutrmigenie:baffled:fuu
A Bebilon czy Bebiko-zalezy co podpasuje dziecku i jak zareaguje-musisz wyprobowac...kazdy zloadeczke ejst inny...jednemu asuje to innemu co innego.
A nie lepiej Ci kupic kaszke mleczno-ryzowa?One są już z mlekiem-dajesz wode i z glowy
 
Nutramigen fujjjj:sorry2: Mojej kolezanki Synek pije to mleko co ona sie nakombinuje zeby je wypil:-D:-D aplacze i w ogole:-( a jak byl na Bebiko to dziecka nie bylo tylko zaraz po tym mial wysypke....Bebilon cos mi bardziej podpasowal moje koleznki mowia ze jest superr;-) chyba zrobie tak jak mowisz z tą kaszka a do ktorego zycia dajesz modyfik???
 
Do 2 roku zamierzam-czyli do grudnia a potem zobaczymy.....................jeszcze o ryzowym myslalam-jesli bedzie lubil i nic mu nie bedzie po krowim to bedzei pil od 2 roku zycia
Co do chwalenia przez kolezanki-moje chwalily Enfamil-jedno z lepszych mlek na rynku-slodkie i w gole super-mojemu dziekcu nie podeszlo-nie chcial pic

A Nutramign lubił bo pił od 2 miesiaca życia
 
Kiedys bylam u kolezanki i robilam mleko jej synkowi po zorbieniu sproboowalam bylo takie gorzkie ze myslalam ze zwymiotuje i wylalam bo myslaam ze zle zrobilam:sorry::-D
 
reklama
NATUNIA Mleko sojowe jest preparatem mlekozastępczym, produkowanym na bazie białek roślinnych izolowanych z soi. Należą do nich: Alsoy, Bebiko sojowe, Bebiko sojowe 2R, Bebilon sojowy 1, Bebilon sojowy 2, Humana SL, Isomil, Prosobee 1, Prosobee 2. Mieszanki te nie zawierają nawet śladu białka mleka krowiego, jest to prepart dla dzieci zagrożonych alergią:-)Od 1 miesiaca zycia...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry