reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

od kiedy mleko UHT ?

Ale mi nie chodzi o to żeby nie wiadomo jak długo serwować dziecku MM :-D Ja jak już pisałam koło 2 roku życia mam zamiar zacząć podawać UHT ale z drugiej strony jeśli mój syn będzie wolał posiłki na MM to nie będę mu tego odmawiała. A u Ciebie trochę inna sytuacja bo synek odmówił MM ale gdyby chciał pić to przeszłabyś na karton???

Myślę że po mału tak . Napewno bym nie dawała MM do 3 RZ . Mleko jest jednak łatwiejsze z obsłudze niż MM :-D:-D a synek je wszystko jak leci kocha warzywa , więc na brak witaminek nie narzeka
 
reklama
WItam Panie, mleko UHT można podawać dzieciom od 12 mż. nie jest prawdą że mleko to nie ma niezbędnych dla dziecka składników, ma wit. A, D, wit z grupy B, wapń, ale oczywiście mleka modyfikowane dla dzieci są dodatkowo wzbogacane w witaminy, NNKT (niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe) oraz żelazo, którego nie ma w mleku krowim.
 
Do góry