reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Od kiedy ryby?

tusia1

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
3 Maj 2005
Postów
31
Od kiedy zaczęłyście podawać Waszym pociechom ryby? Może macie jakieś wskazówki jak je przygotowywać (piec, gotować), jakie ryby dla maluszków są najlepsze?
Moja córcia ma 9 m-cy i zastanawiam się od kiedy można jej podać rybkę?
Pozdrawiamy
 
reklama
mojemu piotrusiowi daje rybki z grila (bo takie ja jadam) tylko dokładnie je wcześniej rozdrabniam by nie było zadnej ości, pierwszą rybke zjadł koło maja, to chyba miał roczek, wczesniej spróbował tylko coś na wigilię.. ale przed majem to grilów nie było....
 
ja też jakoś tak po roku zaczęłam- i rzczywiście daję jej raczej filety i bardzo uważamy na ości - a też z grilla albo pieczone w folii.
 
Oskar pierwsza rybke zjadl jak mial 8 miesiecy oczywiscie filecika i byl ugotowany na parze w warzywach mniam mniam:)
a teraz je tak jak my czyli i z grilla i na prawrze i zupke rybna bardzo lubi :) Wogole ostatnio poprawil sie nam apetyt :0 zarowno mamie jak i synusiowi co nas bardzo cieszy:)
 
Do góry