reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odchudzamy się

Ja akurat zrzucilam teraz te kg na Diecie Cambridge. I powiem Wam, ze wcale głodna nie chodziłam, bo wypijałam dziennie 3 butelki wody i nią zapełniałam żołądek. I nie do końca tak przestrzegałam tej diety, bo to za mało kcal dla mnie i troszkę dojadałam, bo inaczej czułam się słaba. 3 tygodni też nie wytrzymałam i już po 2 tygodniach zaczęłam jeść jeden normalny posiłek. Ogólnie jestem bardzo zadowolona z tej dietki.
teraz trzeba się pilnować, ale jak będę miała znowu do zrzucenia jakieś kg to znowu zapodam sobie DC :tak: Choc wiele osób ja krytykuje, dla mnie była idealna, nie musiałam gotować, posiłki przyrządza się w minutę, są całkiem smaczne. Gdybym jej ścisle przestrzegała na pewno poleciałoby wiecej w dół, ale te 6kg w zupełności mi wystarczy, bo przeskoczyłam z rozmiaru 42 na 38 :-)
 
reklama
Uuuu,to pieknie Joasiu:tak:.Ja chyba nigdy nie zaloze niczego w tym rozmiarze:no:.Musze zmienic suwaczek,bo pozegnałam 13 kg:tak::-).
 
Tycia preferuję slimnastik i TBC, ale też prowadze silowniedla kobiet. Wiesz ja ze sportem jestem zwiazana od zawsze, szkoły sportowe za dziecka pokończyłam , później AWF, fizjoterapia itp, także sport sie we mnie zakorzenił na zawsze, nawet w ciazy cwiczylam z rozsądkiem:-)
 
Ja zaczełam cwiczyc w ciazy,ale niestety nie moglam.Bolało mnie podbrzusze i miałam jakies dziwne kolki,nawet przy chodzeniu:-(.

Dziekuje za gratulacje:tak:
 
Tycia, gratulacje :-)

Joasiek, też się zastanawiałam na DC, ale droga jest jak diabli :baffled:
Ile Cię kosztowały te 2 tygodnie i co łykałaś poza koktailami i zupkami z DC :confused:
 
Tycia 13kg!!! :szok: No to moje 6 przy tym to bułka z masłem :tak: Wielgachne gratulacje!

Kasiad DC droga? Ja nie prowadziłam nigdy jakoś specjalnie oszczędnej kuchni, jak jest więcej domowników jak u Ciebie, to na pewno jest łatwiej. Ale mi ta dietka wychodziła taniej, niż normalne jedzenie.
Paczka na tydzień kosztuje teraz 140zł. Ja kupowałam po 135. A normalnie więcej przejadałam niż 20zł/dobę, więc wg mnie wcale nie tak strasznie drogo :sorry:
Oprócz zupek i koktaili są jeszcze batoniki które jadłam 1 raz dziennie. Jak się czułam słabo, to jadłam np. jajko, albo trochę wędliny, albo słoiczek z obiadkiem Milenki :tak: Cokolwiek, może być owoc, byle nie przekraczało to dodatkowych 150kcal.

Aha, łykałam dodatkowo Vigor Plus z żeńszeniem i guaraną.
 
Ostatnia edycja:
Joasiek, dla mnie 140 zł na tygodniowe jedzenie to dużo jednak jak na jedną osobę. Co prawda nie liczyłam nigdy dokładnie, ale sama pilując 1000-1200 kalorii dziennie napewno nie przejadam takiej kwoty, myślę, że spokojnie się mieszczę w połowie tej kwoty.
No i druga sprawa - sama piszesz, że nie wytrzymałaś 3 tygodni, a na pewno nie masz tak rozciągniętego żołądka jak ja, tak więc nie dla mnie ta dieta, zostanę narazie przy swojej.
 
Dziewczyny -serdeczne gratulacje! Bardzo Wam zazdroszcze i szczerze podziwiam za wszelkie utracone kilogramy:tak: Gosia, Tycia, Miśka,Matylda, Agusia,Joasiek ,Wisnia-wasze zgubione kg dodaja mi sił i odwagi ,pozwalaja wierzyc ja kiedys tez dam rade:sorry2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
TYCIA podziwiam i gratuluje
AGUSIA zazdroszcze dumnych celow i zycze ich oiagniecia

ja przez 4 dni wizyty tesciowej jestem 1,5kg na plusie:zawstydzona/y::sorry2:
 
Do góry