reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odczucia marcowych mam

Ja tez dołączam do klubu zakatarzonych.. bolało mnie jeszcze gardło ale zwalczyłam plukaniem woda z solą i piciem imbiru i miodu. Ciagle mi zimno jak diabli.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Słuchajcie,a jak teraz z Waszym samopoczuciem? Ja mam 9 tydz+1 i oprócz bardziej drazliwych piersi,boli mnie co chwila brzuch,albo podbrzusze albo wyżej,co chwilę coś kije z boku i jeszcze kręgosłup mi wysiada(trochę szybko) :( do wizyty jeszcze prawie 3 tyg.A ja schizuje,mój ginekolog na urlopie przecież schizami nie będę mu głowy zawracać.Nie plamie,jestem na l4,leki zastosowane,więc przecież chyba wszystko ok ?
 
Szszerze, czuję się fatalnie. Nie mogę ani siedzieć ani leżeć. Cały czas ból głowy. Nadal mam mdłości i bardziej ulewanie niż wymioty choć to 17 tydz. Kręgosłup mam krzywy więc obstawiałam, że wcześnie da o sobie znać. Odbiera mi to radość z ciąży...
 
Do góry