reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Oddam/przyjmę/sprzedam

reklama
Jolu ono ma taką matę coś ala materac, myślę, że można na tym spać, lub dodatkowo wyścielić kocykiem, aukcję wystawiłam od 10 zł, już jest 50 więc sama nie wiem, al ile byłabyś skłonna zapłacić? w razie czego mogę zakończyć aukcję szybciej :) a w ogóle to jak po roczku i co u was> miałam dziś pisac, gdzie się podziewacie :D

:) z ceną chciałabym się zmieścić w 100 zł.
A nas nie było od czwartku do dziś jesteśmy po kolejnych imprezach, po urodzinach dziadka i po chrzcinach. Teraz poraz odreagować miesiąc imprezowania i wrócić do normalności:) Po roczku bardzo dobrze, musimy się wreszcie spotkać i pogadać :) Jak przygotowania roczkowe u Was? I jak Fifi? Wybacz, że pytam w tym wątku ale nie jestem w stanie ogarnąć forum.
 
:) z ceną chciałabym się zmieścić w 100 zł.
A nas nie było od czwartku do dziś jesteśmy po kolejnych imprezach, po urodzinach dziadka i po chrzcinach. Teraz poraz odreagować miesiąc imprezowania i wrócić do normalności:) Po roczku bardzo dobrze, musimy się wreszcie spotkać i pogadać :) Jak przygotowania roczkowe u Was? I jak Fifi? Wybacz, że pytam w tym wątku ale nie jestem w stanie ogarnąć forum.
Lencja jakies zdjecia pieknookiej solenizantki by sie przydaly..ahum:-):-) Wracaj do normalnosci (czyt. bb) jak najpredzej!:tak:
 
Hej :-) Odsprzedam pieluchy Dada. Mały jest na nie niestety uczulony, a dziadek kiedyś zaszalał i kupił trochę przydużo
sorry2.gif
Mamy 4 paczki rozmiaru 5. Sprzedam za 19,99 za paczkę
biggrin.gif
Oczywiście nie sprzedaję tego tylko w opcji 4 paczek łącznie, jeśli ktoś chce kupić 1 to nie ma problemu :-) Odbiór osobisty w Warszawie, mieszkam na Mokotowie (dokładnie Służew), mąż pracuje na Ochocie (na Banacha) więc nie ma problemu, żeby on je podrzucił gdzieś w okolicy w umówione miejsce. Może być i jakaś stacja metra czy coś w tym stylu bo blisko mamy. Jesli ktoś jest zainteresowany to proszę o wiadomość na priv :-)
 
reklama
Do góry