reklama

Odparzenie Na Pupie

Temat na forum 'Zdrowe dziecko' rozpoczęty przez agnieszka272, 13 Styczeń 2007.

1. agnieszka272

agnieszka272 Zaangażowana w BB

Chciałam zapytać czy macie może jakieś sprawdzone sposoby na odparzenie u dziecka. Mój roczny synek dostaje antybiotyk, który powoduje zaburzenia w trawieniu. Przez to bardzo często robi kupki, które szybko odparzają. Bardzo się tym martwie. POMÓŻCIE!!!!

2. Katarzyna Kubuś

Katarzyna Kubuś Zaciekawiona BB

Bez wątpienia musisz bardzo często przemywać pupę przegotowaną wodą. u mojego synka najbardziej sprawdziło się regularne smarowanie (grubszą warstwą) sudocremu. jeśli masz ciepło w mieszkaniu, pozwól dziecku pobyć troszkę bez majteczek. takie wietrzenie pupy bardzo pomaga.

3. reklama
  4. ch_aga

ch_aga Mama Misia, Żona Miśka

MY odparzenia zwalczyliśmy Clotrimazolem a mały miał już ranki na pupie :sick: Zeszło po trzech posmarowaniach na szczęście :happy:
    Pozdrawiam

5. agnieszka272

agnieszka272 Zaangażowana w BB

Właśnie lekarz zapisał maść Clotrimazol i kazał smarować trzy razy dziennie. Tak też robię i dziś już widzę poprawę. Robię mu też nasiadówki w naparze z kory dębu (rada lekarza) i widzę że to też pomaga.

6. zuza_ch

zuza_ch Sierpniowa mama'06 Zadomowiona(y)

moj lekarz bardzo polecal sudocrem i tormentiol

7. Asiun

Asiun Fanka BB :)

Ja na odparzoną pupkę używałam krem antyseptyczny Skarb Matki. Jest na prawdę super. Polecam

8. darkAlexia

darkAlexia Początkująca w BB

Polecam na odparzenia maśc Linomag Plus z alantoiną jest naprawdę skuteczny.

9. aniay

aniay Mamy styczniowe 2007 fulltime mum Moderatorka Członek załogi

u nas dziala sudocrem, czesto wystarczy dwa razy posmarowac zeby pomogl:)

10. reklama
  11. agnieszka81

agnieszka81 Fan(ka)

U Nas również zadziałał sudocrem, polecam też bardzo pentacrem-jest tańszy od sudocremu i również bardzo dobry!!!!
    A jak Kuba miał bardzo odparzoną pupę lekarz zapisał nam triderm maść podziałało po trzech posmarowaniach.

12. pretywomen

pretywomen Zaciekawiona BB

Mój synek też bierze antybiotyk i ma po nim rozwolnienie. Na początku smarowałam mu pupę termentiolem ale nadal pupa robiła się coraz bardziej czerwona :szok: Teraz zaczełam smarować sudocrem ale też nic nie pomaga. Mam nadzieję, że jak ustąpi rozwolnienie to wtedy szybko wleczymy odparzenia.

Poleć forum