reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odparzenie

Mamaona

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Maj 2018
Postów
1 299
Ja wiem, że było dużo tematów o odparzeniach pieluszkowych ale czy to możliwe, że są wynikiem rozszerzania diety? Ok 2tyg temu zaczęłam a od kilku dni pupa jest cała czerwona i już nie wiem jak temu zaradzić.. wietrzenie, krem(cieńko) i co jeszcze? Dodam, że od kiedy je warzywka to kupa pojawia się właściwie w każdej pieluszce.
 
reklama
@Mamaona Jak najbardziej odparzenia mogą pojawiać się przy rozszerzaniu diety. Może to być także oznaka alergii na jakiś składnik.
 
@Mamaona Jak najbardziej odparzenia mogą pojawiać się przy rozszerzaniu diety. Może to być także oznaka alergii na jakiś składnik.
Zauważyłam też, że na łokciu zrobiły się jej takie dwa suche kółka, myślisz, że można to połączyć i faktycznie alergia? Chyba zadzwonię na teleporadę..
 
Jak najbardziej może być to spowodowane rozszerzeniem diety , u nas w ekstremalnych przypadkach pomogła mąka ziemniaczaną i bephanten sensiderm krem
 
Zauważyłam też, że na łokciu zrobiły się jej takie dwa suche kółka, myślisz, że można to połączyć i faktycznie alergia? Chyba zadzwonię na teleporadę..
A pamiętasz , co podawałas dziecku do zjedzenia? Z tego co wiem, to seler i pietruszka lubią uczulać takie maluszki
 
reklama
Do góry