ewelina28
Dum Spiro Spero...
Ano maleńki .....za to serce wielkie!!!!!!!!!No co Ty poważnie?? To masz maleńki żołądek ;-)





Coż za coś;-);-)
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Ano maleńki .....za to serce wielkie!!!!!!!!!No co Ty poważnie?? To masz maleńki żołądek ;-)





a ja lubie nudle knorraamore pomidore mniammmmm



Nie jadłam
To leć do sklepu i se zrób![]()

Oj nie kochana, po chińskiej już nic nie zjem.....na dzisiaj wystarczy.....nie zmieszczę więcej ...;-)



Pyrlandia górą!!!! Miłe wspomnienia....echdzis mam PYRY ooooooo![]()


;-);-);-)Ano maleńki .....za to serce wielkie!!!!!!!!!
Coż za coś;-);-)


Nooooo....przyznaję się bez bicia.......to ty taki niejadek??????![]()


Nooooo....przyznaję się bez bicia.......![]()
Ja też "smacznie", ale bardzo malutko .... takie me potrzeby ... zawsze mało jadłam ... ;-)Fajnie masz ja tam lubie zjeść smacznie ;-)
Ja też "smacznie", ale bardzo malutko .... takie me potrzeby ... zawsze mało jadłam ... ;-)
