rudzia789
szczęściara
No od razu mi lepiej :-) wpadłam jak huragan, nagadałam i jutro najpóźniej w środę auto ma być złożone i na miejscu bo jak nie to im....dobra zachowam dla siebie co![]()
no prosze takiej nikt nie podskoczy
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
No od razu mi lepiej :-) wpadłam jak huragan, nagadałam i jutro najpóźniej w środę auto ma być złożone i na miejscu bo jak nie to im....dobra zachowam dla siebie co![]()
łomatko.... jak cos to my z odsieczą możemy wpaśc
my![]()
to ja Cię pożycze jak będę musiała kiedys cos załatwic
a teraz zmykam dziewczynki
miłego popołudnia i zapewne do jutra :-):-):-)
Tylko oby nie wpisali "Tej pani tel.nie odbieramy" !!!!
To im współczuję ha ha ha ale dobrze należąło im się

no prosze takiej nikt nie podskoczy![]()

Miłego dnia kochana:-):-)to ja Cię pożycze jak będę musiała kiedys cos załatwic
a teraz zmykam dziewczynki
miłego popołudnia i zapewne do jutra :-):-):-)
rety ja sie nie doczekam dzis tego obiadku wyszystko gotowe tylko teraz pyry jeszcze twarde cholipcia![]()



Mówiłam weż ziemniaki byłyby już na pewno dobre![]()




ni ma mowy heheheheh poczekam:
![]()



ale nic to jak wpadniesz do mnie to tylko ZIEMNIAKI będą 

