• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Odskocznia;))))

reklama
Teraz gorsza wiadomość :-(

Madzia pojechała rano do szpitala :-(

A teraz dwie lepsze

Wyniki mam okazało się, że to zwykłe powikłania po miesiączkowe jakieś zebrane skrzepy i krew teraz powinno być ok

Urząd pozytywnie rozpatrzył wniosek i będzie nam rząd do czasu jak nie znajdę pracy lub roku spłacał kredyt hipoteczny a po dwóch latach ja im będe musiała zacząć spłacać :tak:
 
DANUŚ, cześć sis*, dziękuję za &&& - będzie dobrze nie....

kawa_latte.jpg

Pewnie, że będzie nie ma inneo wyjścia..
Kawusia mniam dzieki sis :*

Przeczytałam Szcześniak...i myślę qrfaaa Mietek???

:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Ja też :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Teraz gorsza wiadomość :-(

Madzia pojechała rano do szpitala :-(

A teraz dwie lepsze

Wyniki mam okazało się, że to zwykłe powikłania po miesiączkowe jakieś zebrane skrzepy i krew teraz powinno być ok

Urząd pozytywnie rozpatrzył wniosek i będzie nam rząd do czasu jak nie znajdę pracy lub roku spłacał kredyt hipoteczny a po dwóch latach ja im będe musiała zacząć spłacać :tak:
Ojej.....a miała jechac w piatek? .....qrde....:-(

Sis* a Twoje sprawy gites, tak jak pisałyśmy - będzie dobrze...:-) cieszę się.........................i zarazem smuce...:zawstydzona/y:
 
reklama
Ojej.....a miała jechac w piatek? .....qrde....:-(

Sis* a Twoje sprawy gites, tak jak pisałyśmy - będzie dobrze...:-) cieszę się.........................i zarazem smuce...:zawstydzona/y:

No miała ale zaczęła krwawić i pojechała do szpitala będzie mi pisać co i jak...
Nie smuć się Madziula tego by nie chciała sama wiesz musimy jej pomóc się pozbierać teraz jak wróci ;-)
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry