• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Odskocznia;))))

Madzia trafiła na super lekarza wsio jej powiedział odpowiedział na pytania jutro ma usg i zabieg w piątek na pewno będzie w domu, macie pozdrowienia wszystkie
 
reklama
Gdzie???????????????????????????:szok::szok::szok::szok::szok:

TU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

no dokladnie ja im o lodach w kubelkach a one......????? ja nie fiem .......:-D:-D:-D:-D:szok::szok::szok::szok::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:

z
Boczek-W%C4%99dzony-Parzony-ST%C3%93%C5%81.png


mnie tym bardziej :-D:-D:-D
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry