• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Odskocznia;))))

dobra....teraz już na prawdę nic nie mówię.....

gallery7983ViennaPaint8.jpg

do twarzy ci w tym...... :-D:-D:-D taka drapiezna inaczej:-D:-D:-D
 
reklama
Marta nie kazała mówić-pisać, więc ja się słuchać i nie pisać, na dodatek nazwała mnie zmorą...no wiecie co.....phiiiiiiii....teraz to zamknęłam sie w sobie i słowa nie powiem.....

wyluzowana-panda-166-OBRAZKY.PL.jpg
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry