Anetka83
zbyt wiele...
Dawać dawać ja się hartuje na imprezkę już teraz do stycznie nie daleko![]()
prosze



goopia






Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Dawać dawać ja się hartuje na imprezkę już teraz do stycznie nie daleko![]()









...sobie na twarz......padłammmmmmmmmmmmmmm![]()






najpierw to sie sie musze posilic.......
ojjjjjjj bedzie sie dzis dzialo![]()
będzie robić lody 







Zrobisz zapas lodów na przyszły rok???najpierw to sie sie musze posilic.......
ojjjjjjj bedzie sie dzis dzialo![]()





prosze)) do wyboru do koloru
![]()
goopia![]()





Zrobisz zapas lodów na przyszły rok???![]()









Bywa
będzie robić lody
![]()
Zrobisz zapas lodów na przyszły rok???![]()
LODY LODY LODY LODY LODY aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa















lody lody komu lody.........truskawkowe bananowe na gardełko bardzo zdrowe.......:-d:-d:-d:-dlody lody lody lody lody aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa