• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Odskocznia;))))

reklama
zmykam dziewczynki :-)

Miłego dnia :-D

Ewelinka
kciuki zacisnięte !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Milutkiego dnia, buziam*****


Ja też uciekam......
Może póxniej wpadnę, choć nie wiem......
Buziaczki****
Dziękuję za cudny dzień...

usmiech.jpg
 
Nos pingwina....:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-Da słyszałaś że : Jaki nos taki kutos.... :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Mój D ma duży nos...:zawstydzona/y:

prosze :))) do wyboru do koloru :-D:-D:-D
absolut_vodka_family.jpg

goopia :-D:-D:-D:-D:-D:-D

Ja poproszę żurawinową

lody lody komu lody.........truskawkowe bananowe na gardełko bardzo zdrowe.......:-d:-d:-d:-d

Nie watpię....
tylko uwaga na migdałki, bo łatwo nimi grać w bilard "jedząc" lody...

oooooo nie jestem sama :)

bierz kubelek lodow i przylacz sie do mnie;-);-);-);-)

Wolę lody na patyku...
Łatwiej się liże...

I pouciekały.
Wiola - kolor zmieniłaś :cool2:
Trochę kamuflażu...
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry