ewelina28
Dum Spiro Spero...
Moje gardło by tego nie wytrzymało - ja odpadam....Która sie pisze?





Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Moje gardło by tego nie wytrzymało - ja odpadam....Która sie pisze?





...to trza uważać by Ci w gardle nie utknął....nie stanął....No przeca wiem jak się liże lody...raz tu raz tam....jak kapie to i w innym miejscu
A jak będzie na patyku to co wtedy???![]()












Która sie pisze?





pomyślałam o nosie.....
![]()

matko co za skojarzenia 






Oj nie pamietasz? jaki nos.....taki prysznic....Dziękuje...postoje
O nosie???????matko co za skojarzenia
![]()









...to trza uważać by Ci w gardle nie utknął....nie stanął....
![]()






albo klepanko po plecach......oczywiście żeby odkrztusić........ale czaisz.....przychodzisz na ostry dyżur i pytają co pani dolega, a ty - nicccc lód mi w gardle stanął....Taaaaa masz racje szkody mógłby narobić jak nic....stanąć jak kość w gardle i na osty dyżur wtedy tylko![]()









Jak dobrze już chciałam jakąś ekipe poszukiwaczą wysyłać![]()




ANETKA, coś dłuuuuuuuuuuuugi ten prysznic.......
![]()
....czyli na ślepca zaliczałaś?
kochana jeszcze spacer z psami zaliczyłam... a że mgła drogi do domu odnaleźc nie mogłam ;-);-);-)





;-);-);-)albo klepanko po plecach......oczywiście żeby odkrztusić........ale czaisz.....przychodzisz na ostry dyżur i pytają co pani dolega, a ty - nicccc lód mi w gardle stanął....
![]()










