• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Odskocznia;))))

reklama
Proszę się częstować...

czekoladowe%20XXL.JPG
 
nic ubieram sie i uciekam.... musze jeszcze z malym sie tam zataszczyc..... a potem jade na zakupy na miasto zeby sie odchamic :) wiec bede duzo pozniej :)

milego dzionka wszytskim zycze :* cumolki :*
 
Właśnie nie....nigdy nie wiesz gdzie gałka lodów może Ci spłynąć.....lejeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

No a taka gałka lodów może w wiele miejsc popłynąć :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D same góry i doliny :-D:-D:-D:-D:-D:-D nie mogę padam :-D:-D:-D:-D:-D

Proszę się częstować...

czekoladowe%20XXL.JPG

A dziękuje :-) ale poczekam jak atak śmiechu minie i ugryze bo jeszcze się udławie :-D:-D:-D:-D:-D

nic ubieram sie i uciekam.... musze jeszcze z malym sie tam zataszczyc..... a potem jade na zakupy na miasto zeby sie odchamic :) wiec bede duzo pozniej :)

milego dzionka wszytskim zycze :* cumolki :*

Kochana daj potem znać co i jak czekam na wieści
Miłego dzionka buziaczki :***
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry