ewelina28
Dum Spiro Spero...
No proszę to tylko mężowi pozazdrościć![]()



mężowi? Ogłupła, a co ma "piernik do wiatraka" ??? 












Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
No proszę to tylko mężowi pozazdrościć![]()



mężowi? Ogłupła, a co ma "piernik do wiatraka" ??? 












A dziękuję, dziś znacznie lepiej....uśmiech od rana przyklejony ;-)







No to co się nerwujesz, przecież musi Ci podpisać...innego wyjścia nie ma.....o podpisanie papierka do maciezynskiego..... jesli tego nie bede iec to ie pojde na zwolnienie![]()
Oczywiście......Lody lekarstwem na wszystko?!to pewnie po tych LODACH![]()




o podpisanie papierka do maciezynskiego..... jesli tego nie bede iec to ie pojde na zwolnienie![]()
mężowi? Ogłupła, a co ma "piernik do wiatraka" ???
![]()








to pewnie po tych LODACH![]()











No to co się nerwujesz, przecież musi Ci podpisać...innego wyjścia nie ma.....


ja sie przez przypadek o tym dowiedzialam..... robia wszytsko byle nie placic

Kurcze a co nie chcą podpisać?
No jak to co?? Jak trafiasz w sedno to pewnie i on ma z tego jakieś przyjemności
A jadła wczoraj w MCDONALDZIE![]()


czego to starsza koleżanka może nauczyc no....



no nie wydaje mi sie bo juz ostatnio mnie w CH... zrobila i powiedziala mi ze nic nie musze podpisywac....ja sie przez przypadek o tym dowiedzialam..... robia wszytsko byle nie placic
![]()
