V_jolka80
Aniołek Tosia 21.09.2009
....no kochana...ja zawsze trafiam w samo..............sedno....:-d:-d:-d:-d:-d
:-d:-d:-d:-d:-d
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
....no kochana...ja zawsze trafiam w samo..............sedno....:-d:-d:-d:-d:-d
Cześć kochana złośnico:-)dziendoberek
ja dopiero co wstalam i doprowadzam sie do porzadku bo wychodze dzis dalej walczyc z pracodawca![]()
Cześć kochana złośnico:-)
....no kochana...ja zawsze trafiam w samo..............sedno....![]()








dziendoberek
ja dopiero co wstalam i doprowadzam sie do porzadku bo wychodze dzis dalej walczyc z pracodawca![]()
dziendoberek
ja dopiero co wstalam i doprowadzam sie do porzadku bo wychodze dzis dalej walczyc z pracodawca![]()
A dziękuję, dziś znacznie lepiej....uśmiech od rana przyklejony ;-)czesc Sloneczko jak sie cuzjesz :*??
No proszę to tylko mężowi pozazdrościć
No witaj śpiochu :-)
O co walczyć??



