Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

i tego będziemy się trzymac !!!!


Jak Marta będzie psioczyć to ja WAS uratować....
![]()
![]()














Eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...






















idem pod prysznic pózniej musze się malnąc i z burakami na spacer wyruszyc
wiec będe później ;-);-);-)
u mnie zrobiła sie taka mgła że szok...!!!!
a i zapomniałam Wam powiedziec że pośrodku czoła mam guza... ściągałam rano (leżąc) z półki telefon co by go wyłączyc... a on jak nie chycnie na mnieprosto w czoło... masakra










Pewnie na wibracjach był....bo czemu na leżąco go sięgała???Siem nie utop i nie zgub w tej mgle
Naraziłaś się fonowi to i zaatakował![]()





Pewnie na wibracjach był....bo czemu na leżąco go sięgała???![]()








No wiesz na stojąco mogła by nie dać rady to jednak przeżycie![]()



no raczej....chociaż kto ją tam wie....

