• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Odskocznia;))))

reklama
i tego będziemy się trzymac !!!!

Oczywiście przecież nic nie wiemy :cool2::-D

Jak Marta będzie psioczyć to ja WAS uratować....

21_uratuje-cie.jpg
:-D:-D:-D:-D:-D

Na ciebie zawsze można liczyć :* ;-)


:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
:-D:-D:-D

idem pod prysznic pózniej musze się malnąc i z burakami na spacer wyruszyc :-D
wiec będe później ;-);-);-)

u mnie zrobiła sie taka mgła że szok...!!!!

a i zapomniałam Wam powiedziec że pośrodku czoła mam guza... ściągałam rano (leżąc) z półki telefon co by go wyłączyc... a on jak nie chycnie na mnie :szok::szok::szok::szok: prosto w czoło... masakra

Siem nie utop i nie zgub w tej mgle :-D:-D:-D:-D:-D

Naraziłaś się fonowi to i zaatakował :-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry