Danula
czekam ciągle czekam.....
:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d
Ale nam da jak się pokaże

















Już lepiej
Chciałby jutro iść do przedszkola bo maja wycieczkę do teatru
Ale chyba go nie puszczę...
Bo mi się jeszcze gorzej rozłoży...
No może niech jeszcze w domu posiedzi i doleczy się do końca

