Danula
czekam ciągle czekam.....
O wygranej w Lotto!
Przecież nie o lodach, bom się wczoraj nalizała
To nie marz tylko się bierz za skreślanie inaczej nic z tego





Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
O wygranej w Lotto!
Przecież nie o lodach, bom się wczoraj nalizała





O wygranej w Lotto!
Przecież nie o lodach, bom się wczoraj nalizała









to mężus zadowolony 




Albo wzięła za produkcje![]()



bardzo prawdopodobne 
to mężus zadowolony
![]()





to mężus zadowolony
bardzo prawdopodobne
![]()













Nie mam pojęcia o czy Wy myślicie???![]()






o lodach 



no pewnie, że zadowolony i ucieszony też




na pewno i dziś pada ze zmęczenia....albo ma zadyszkę :-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d
o tym samym co ty :-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d o lodach :-d:-d:-d:-d
śliczne))))))) a jak tam Kacperek...? lepiej juz?