• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Odskocznia;))))

02_znowu-zalozyla-stringi.jpg
 
reklama
Zawsze i wszędzie....;-):-D:-D:-D

:-D:-D:-D

idem pod prysznic pózniej musze się malnąc i z burakami na spacer wyruszyc :-D
wiec będe później ;-);-);-)

u mnie zrobiła sie taka mgła że szok...!!!!

a i zapomniałam Wam powiedziec że pośrodku czoła mam guza... ściągałam rano (leżąc) z półki telefon co by go wyłączyc... a on jak nie chycnie na mnie :szok::szok::szok::szok: prosto w czoło... masakra
 
reklama
:-D:-D:-D
idem pod prysznic pózniej musze się malnąc i z burakami na spacer wyruszyc :-D
wiec będe później ;-);-);-)
u mnie zrobiła sie taka mgła że szok...!!!!
a i zapomniałam Wam powiedziec że pośrodku czoła mam guza... ściągałam rano (leżąc) z półki telefon co by go wyłączyc... a on jak nie chycnie na mnie :szok::szok::szok::szok: prosto w czoło... masakra

Siem nie utop:-D:-D:-D
Drapnij od Pańci swoje buraki :-D:-D:-D
No i masz babo guza...:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
Wracaj szybko...:-)
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry