• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Odskocznia;))))

w razie czego
998

Spoko nie trzeba 998 sytuacja opanowana :cool2:


A co się dzieje????????? Gadaj szybko...:szok::szok::szok::-D:-D:-D

Mięso uciekało z garnka :-D:-D:-D:-D:-D ale już jest na miejscu ;-)

...myślisz, że lód podłączy mnie bezposrednio do mózgu???? Lejeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ................. :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D i myslenie sie włączy...."zabiłam się" :-D:-D:-D:-D:-D

Tak se myslałam, że wzmoży Ci myslenie :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Czym się zabiłaś?? :szok: a Ty na zasadzie "zabili go i uciekł"???????????? :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

...albo 0-700...:-D:-D:-D:-D bo wiesz płomień...żar...iskrzy....:-D:-D:-D

Taaaaa miła perspektywa :cool2: chyba do chłopa legne do łóżka :-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Spoko nie trzeba 998 sytuacja opanowana :cool2:
Mięso uciekało z garnka :-D:-D:-D:-D:-D ale już jest na miejscu ;-)
Tak se myslałam, że wzmoży Ci myslenie :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Czym się zabiłaś?? :szok: a Ty na zasadzie "zabili go i uciekł"???????????? :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Taaaaa miła perspektywa :cool2: chyba do chłopa legne do łóżka :-D:-D:-D:-D:-D
Kochanie czasem moje teksty mnie zabijają, nie wiem skąd one mi przychodzą....normalnie mam dAR :-D:-D:-D:-D:-D:-D
Mięso dostało poślizgu :-D:-D:-D
A chłop w łózku??? :szok::szok::szok: To bierz lody i mykaj się "roztopić" hahahhahahaaaaa
 
Kochanie czasem moje teksty mnie zabijają, nie wiem skąd one mi przychodzą....normalnie mam dAR :-D:-D:-D:-D:-D:-D
Mięso dostało poślizgu :-D:-D:-D
A chłop w łózku??? :szok::szok::szok: To bierz lody i mykaj się "roztopić" hahahhahahaaaaa

Kuż** wiedziałam, że czegoś zapomnę...LODÓW....:szok::-D:-D:-D:-D:-D niech śpi po nocce jeste będzie potem marudny, jak wstanie to go dorwę :-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Dopiero się dowiedziałaś?????? :szok::-D:-D:-D:-D
:-D:-D:-D:-D:-D:-D zawodowiec :-D:-D:-D:-D:-D
Madzia czeka już na zabieg dostała głupiego jasia....kurcze ja byłam usypiana a ona tylko głupiego jasia?? :sorry: nie podoba mi się to :no:
Żyłam w nieświadomości ....tyle lat.....:-D:-D:-D

Jak to "głupiego jasia" ????? Oni powariowali....kurfffaaaa....psychicznie przeżyje to podwójnie.....:zawstydzona/y::zawstydzona/y: tak się nie robi......:no::no:
Ja też byłam "usypiana" ..... lekarz mi powiedział, że to dla komfortu psychicznego .... :-(:-(:-(
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry