V_jolka80
Aniołek Tosia 21.09.2009
Jak to "głupiego jasia" ????? Oni powariowali....kurfffaaaa....psychicznie przeżyje to podwójnie.....tak się nie robi......
![]()
Ja też byłam "usypiana" ..... lekarz mi powiedział, że to dla komfortu psychicznego .... :--
-(
mnie tez usypiali...:-
-
-(




