• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Odskocznia;))))

No nie wiem napisała wyrażnie że dali jej głupiego jasia wic chyba wie co pisze :sorry:
To sama po zabiegu wstawałaś?? Hmm ja nie mnie z zabiegowego przewieżli na łóżku nic więcej nie pamiętam tylko jak się obudziłam na sali

Kochana "ledwo żywa wyszłam" , nie znaczy, że wstałam i wyszłam z zabiegowego, tylko, że ledwo przeżyłam .... o to mi chodziło, może źle się wysłowiłam....:-(
 
reklama
Ja tylko pamiętam jak wracałam z P...tą potworną CISZĘ.............:-(:-(
.....no ale nie ma co rozpamiętywać......trzeba zapomnieć, choć wiem, że ciężko.....

Trzeba inaczej nigdy nie zapomnimy ja ze szpitala byłam u mamy :tak:

ja pamietam jak usypiałam, jak mnie przenosili z fotela na łózko, a potem w pokoju to juz wszystko pamietam

Ja nic z zabiegowego tylko weszłam na fotel zaraz zastrzyk i koniec nic nie wiem :tak:

Kochana "ledwo żywa wyszłam" , nie znaczy, że wstałam i wyszłam z zabiegowego, tylko, że ledwo przeżyłam .... o to mi chodziło, może źle się wysłowiłam....:-(

Aaaa to może ja żle zrozumiałam :zawstydzona/y:
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry