ewelina28
Dum Spiro Spero...
No nie wiem napisała wyrażnie że dali jej głupiego jasia wic chyba wie co pisze
To sama po zabiegu wstawałaś?? Hmm ja nie mnie z zabiegowego przewieżli na łóżku nic więcej nie pamiętam tylko jak się obudziłam na sali
Kochana "ledwo żywa wyszłam" , nie znaczy, że wstałam i wyszłam z zabiegowego, tylko, że ledwo przeżyłam .... o to mi chodziło, może źle się wysłowiłam....:-(




