• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Odskocznia;))))

reklama
Ja nie zapomnę, że byłam w ciąży, ale chcę zapomnieć o zabiegu........choc wiem, że to niemożliwe....

Nie ma co......to i tak nic nie zmieni.....ufam tylko Najwyższemu, że wiedział co zrobił/robi i że w końcu to odmieni.......

Zapomnieć się nie da ale z czasem wspomnienia się zacierają te przykre na pewno...resztę warto pamietać :tak:

kurde!
Opierdzieliłam 7 skrzydełek
:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

:szok::szok::szok: ale spust :-D:-D:-D
 
Znalazłam przez przypadek....hmm......

Fasolki i aniołki
[FONT=arial,helvetica,sans-serif]Jakiś czas temu trafiłam na forum e-mama. Z wypowiedzi jego użytkowniczek wyłania się przykry obraz infantylizmu... Te kobiety nie są w ciąży, one "mają fasolki". Nie uprawiają seksu, tylko "staranka". Nie poroniły, tylko "mają aniołki". A aniołki mają swoje daty pójścia do nieba, imiona, różowe obrazki z chmurkami i skrzydełkami...Wszystko to ujęte jest w tabelce "ku pamięci aniołków". Po prostu cukierkowa wylęgarnia traumy. [/FONT]
[FONT=arial,helvetica,sans-serif]Założycielka jednego z wątków ogłasza: "Witam wszystkie kobitki, które straciły swoje Aniołki, a mimo to są silne i widzą światełko w tunelu. Część z nas już zaczęła ponowne staranka, które już zaowocowały nowymi fasolkami.". Następnie tworzy kolejną tabelkę. Można w niej wyczytać dane dotyczące poronień użytkowniczek, czasu trwania "staranek" oraz daty "kochanych dwóch kreseczek". [/FONT]
[FONT=arial,helvetica,sans-serif]Słowo "okres" rzadko występuje na tym forum. Z reguły jest wstydliwie zastępowane znakiem "@". [/FONT]
[FONT=arial,helvetica,sans-serif]Cały serwis skąpany jest w tzw. suwaczkach, odmierzających czas trwania zaręczyn, czas trwania małżeństwa, wiek dziecka, czas, który upłynął od poronienia itd. Wszystko w pastelach, serduszkach, gwiazdeczkach...[/FONT]
[FONT=arial,helvetica,sans-serif]Myślicie, że to jakieś niszowe forum? Hm. Ma ponad 12 000 użytkowniczek, które napisały już ponad milion wiadomości. W chwili, w której to piszę, na forum jest 110 osób. [/FONT]
[FONT=arial,helvetica,sans-serif]Cały ten infantylizm w mówieniu kobiet o ich doświadczeniach doskonale wpisuje się w nowy trend robienia pogrzebów płodom i zarodkom, nazywanych "maleńkimi dziećmi". Ciekawie pisze o tym goffythedog, polecam. [/FONT]
[FONT=arial,helvetica,sans-serif]Gdzie jest granica między godnym przeżyciem straty, jaką jest poronienie, a medialnym cyrkiem i wmawianiem traumy? Jak dalsze działania w kierunku pogrzebów dla płodów odbiją się na świadomości kobiet i na ich prawach, w tym prawu do aborcji i do badań prenatalnych? Kiedy możliwość robienia pogrzebu zarodkowi-aniołkowi zamieni się w obowiązek, a kobieta, która tą możliwość odrzuci, będzie nazywana "wyrodną matką"? Żyjemy w Polsce, przypominam. [/FONT]
 
Dobra kochane ja zwijam żagle posprzątam i dokończę obiad....potem na deser mam ochotę trzeba się naszykować do jego zrobienia :-D:-D:-D:-D:-D:-D

Miłego dnia kochane :-)

Sis:** czekam wiesz na co ;-)

Anecia, Marta czekam na wieści od Was :tak:

Papa buziam :***
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry