• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Odskocznia;))))

reklama
a zrobilam dzis na szybko szpagetti ;)

dziekuje Sloneczko:)
a jak tam Tobie dzionek mija??
O mniamuśny obiadek.....:tak:
A dziękuję, w miarę dobrze....obiadek kończę, mięsko w piekarniku dogorywa, za to P z pracy później wróci :-( bo wyjechali na "akcję" .... pogoda lekko się poprawiła 2 stopnie....mgła....tak zdrowo jest....a teraz przy herbatce z Wami chwilkę posiedzę...
 
O mniamuśny obiadek.....:tak:
A dziękuję, w miarę dobrze....obiadek kończę, mięsko w piekarniku dogorywa, za to P z pracy później wróci :-( bo wyjechali na "akcję" .... pogoda lekko się poprawiła 2 stopnie....mgła....tak zdrowo jest....a teraz przy herbatce z Wami chwilkę posiedzę...

oj u nas jest tak paskudnie ze jeszcze kilka dni a sie jakies depresji nabawie... juz mi bokiem wychodzi to co sie dzieje ze moim oknem :(
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry