Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Smacznego Martuś... :-) co dobrego wcinasz????
To się zgadałyśmy...:-)tadamn!
To się zgadałyśmy...:-)
O mniamuśny obiadek.....a zrobilam dzis na szybko szpagetti
dziekuje Sloneczko
a jak tam Tobie dzionek mija??

O mniamuśny obiadek.....
A dziękuję, w miarę dobrze....obiadek kończę, mięsko w piekarniku dogorywa, za to P z pracy później wróci :-( bo wyjechali na "akcję" .... pogoda lekko się poprawiła 2 stopnie....mgła....tak zdrowo jest....a teraz przy herbatce z Wami chwilkę posiedzę...
WIOLUŚ, już do Ciebie lista skrobnęłam i do Danusi, niedługo wyślę...;-)