V_jolka80
Aniołek Tosia 21.09.2009
Coś źle przeczytałam hahahahhahahahahahahahahahahhahahahahhahahaha (przeczytałam, że syn)
O masz...to o byłego chodzi.....może myślisz o nim...tęsknisz he????
No własnie sęk w tym, że nieeee
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Coś źle przeczytałam hahahahhahahahahahahahahahahhahahahahhahahaha (przeczytałam, że syn)
O masz...to o byłego chodzi.....może myślisz o nim...tęsknisz he????
no ja tak samo... ja nie mam zadnego kontaktu z M. czasami tego zaluje ze po tylu latach tak sie nasze drogi rozeszly.... ja potem dopiero mysle jak mi sie przysni i sie zastanawiam dlaczego czy cos sie nie dzieje..... ehhhh
Dziewczyny, tylko po co sobie byłym "gitarę" zawracać.....trza o mężu myśleć a nie o byłym.....:-)



mam tak samo
A ja wiem....wspomnienia wracają.....szybko zamknąć ten rozdział kochana...szybciutko..nie ma co rozpamiętywać....no ja wiem...
dlatego się dziwię...
;-);-)A ja wiem....wspomnienia wracają.....szybko zamknąć ten rozdział kochana...szybciutko..nie ma co rozpamiętywać....;-);-)
No cicho cicho......tylko to nie ja wspominam!cichooooooooo
to było dawno
8 lat temu.....



cichooooooooo
to było dawno
8 lat temu.....