• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Odskocznia;))))

reklama
Cześć laski :-)

Ja tylko na chwilę Madzia już po zabigu ale nie pitoma jeszcze była napisała tylko, że znieczulenie trzyma więc pewnie miała jednak głupiego jasia+znieczulenie :sorry:...tak mi to wygląda, jak dojdzie do siebie to się odezwie :tak:
 
Cześć laski :-)

Ja tylko na chwilę Madzia już po zabigu ale nie pitoma jeszcze była napisała tylko, że znieczulenie trzyma więc pewnie miała jednak głupiego jasia+znieczulenie :sorry:...tak mi to wygląda, jak dojdzie do siebie to się odezwie :tak:
Kochana....
teraz powolutku Madzia dojdzie do siebie, przynajmniej fizycznie, a psychicznie jej pomożemy...:sorry:
Obiadek gotowy???
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry