ewelina28
Dum Spiro Spero...
No to tymbardziej powinnaś zamknąć ten rozdział życia i zapomnieć......no wlasnie ciiiiichoooo
mnie to raczej sumienie gryzie..... dlategoooo![]()

Dobra...zresztą nie moja sprawa....:-);-)
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
No to tymbardziej powinnaś zamknąć ten rozdział życia i zapomnieć......no wlasnie ciiiiichoooo
mnie to raczej sumienie gryzie..... dlategoooo![]()

No to tymbardziej powinnaś zamknąć ten rozdział życia i zapomnieć......
Dobra...zresztą nie moja sprawa....:-);-)
Ale po takim śnie, myśli wracają, więc....? ....chciał nie chciał wspominasz...ja o tym nie mysle a za sny nie mam wplywu... zycie sie ulozylo jak sie ulozylo.... jestem szczesliwa tu gdzie jestem....![]()
Pewnie, że pamiętam.....Kooniec!
A pamiętacie?
YouTube- Pankracy - cztery łapy
Ale po takim śnie, myśli wracają, więc....? ....chciał nie chciał wspominasz...
Oczywiście, że tak, ale od nas zależy czy wspominamy czy nie....i można to czasem "blokować" ....Ja byłego wymazałam z pamięci, po co pamiętać byłego skoro jest się teraz szczęśliwym? ... było minęło....trza żyć teraźniejszością a nie wspomnieniami....ale oczywiście każdy robi jak chce....i to tylko i wyłącznie moje zdanie....:-)zadnych wspomnien czlowiek nie wymarze z pamieci mimo wszytsko to jedyna rzecz ktora pojdzie z nami do grobu... dzieki wspomnieniom zycia ma ten samk....