• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Odskocznia;))))

reklama
zadnych wspomnien czlowiek nie wymarze z pamieci mimo wszytsko to jedyna rzecz ktora pojdzie z nami do grobu... dzieki wspomnieniom zycia ma ten samk....
Oczywiście, że tak, ale od nas zależy czy wspominamy czy nie....i można to czasem "blokować" ....Ja byłego wymazałam z pamięci, po co pamiętać byłego skoro jest się teraz szczęśliwym? ... było minęło....trza żyć teraźniejszością a nie wspomnieniami....ale oczywiście każdy robi jak chce....i to tylko i wyłącznie moje zdanie....:-)
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry