Danula
czekam ciągle czekam.....
dziekujemy za wiadomosc.... dobrze ze juz jest po wszytsim ucaluj ja od nas :*
Ucałuje ja się odezwie nie chciałam jej teraz męczyć niech odpoczywa sobie

Kochana....
teraz powolutku Madzia dojdzie do siebie, przynajmniej fizycznie, a psychicznie jej pomożemy...
Obiadek gotowy???
Sis :* obiadek?? Już zapomniałam że go zrobiłam bo już zjedzone dawno tylko pomyć nie ma kto





Pewnie, że jej pomożemy z nami szybko dojdzie do siebie

