• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Odskocznia;))))

dziekujemy za wiadomosc.... dobrze ze juz jest po wszytsim ucaluj ja od nas :*

Ucałuje ja się odezwie nie chciałam jej teraz męczyć niech odpoczywa sobie :tak:

Kochana....
teraz powolutku Madzia dojdzie do siebie, przynajmniej fizycznie, a psychicznie jej pomożemy...:sorry:
Obiadek gotowy???

Sis :* obiadek?? Już zapomniałam że go zrobiłam bo już zjedzone dawno tylko pomyć nie ma kto :-D:-D:-D:-D:-D
Pewnie, że jej pomożemy z nami szybko dojdzie do siebie :tak:
 
reklama
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry