Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Taaaaa a językiem piszesz....A kto powiedział, że nie ubijam??????? Kochana ja mam dwie rączki
zboczki
![]()



akrobatkaPiszcie piszcie potem będzie jak znalazł
Eeee tam deserem trzeba się rozkoszować dłuuuuuuuuuuuuuuuuugo i powoli wtedy czuje się ten smak i aromat![]()
tak przy ludziach?????
i kto tu zboczek jest
![]()

przed ekranem a to nie to samo 





pozwolicie, że zjem.....:-):-)





Kochana.....deser to insza inszość, my mówimy o ubijaniu !!!!!!!!!!Piszcie piszcie potem będzie jak znalazł
Eeee tam deserem trzeba się rozkoszować dłuuuuuuuuuuuuuuuuugo i powoli wtedy czuje się ten smak i aromat![]()


















Taaaaa a językiem piszesz....akrobatka





A Ty ponoć jesz ??






dokladnie pani profesorjestem jak najbardziej ZAAAAAAAA

Jak przy ludziach????????przed ekranem a to nie to samo
Ależ pozwalamy i nawet smacznego życzymy ;-)![]()




Kochana.....deser to insza inszość, my mówimy o ubijaniu !!!!!!!!!!![]()





łłłłoooooo matko ale mam slinotok![]()





Pisałaś że dwiema rękami.....ubijasz...A czemu językiem?? Toć mam dwie jedną ubijam druga piszęA Ty ponoć jesz ??
![]()












