• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Odskocznia;))))

padammmmmmmmmmmmmmmm

Praskie_rurki_z_kre_174547l.jpg
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
reklama
MATKO JEDYNA ja CHCE TAKA RURKE

ja CIE UDUSZE!!!!!!!
Oj kochana no tobie nie dogodzi, toć częstuję no...:-D:-D:-D:-D
Albo se zrób....:-D:-D:-D

  • pół kilo mąki
  • 25 dag masła
  • 25 dag kwaśnej gęstej śmietany
  • szczypta sol
Ciasto szybko zagnieść i dobrze schłodzić w lodówce, owinięte w folię. Wyjąć, podsypując mąką - rozwałkować, ale bardzo cieniutko, na grubość 1 mm. Pokroić w długie paski, o szerokości około 1,5 cm. Rurkę posmarować masłem, nawijać na nią paski, zaczynając od części węższej do szerszej. Jedną stronę rurki obtoczyć w cukrze, układać na wyłożonej papierem blaszce.Piec około 20 minut w temperaturze 200ºC. Rurki powinny być jasnozłote. Wystudzić, NABIĆ kremem.:-D:-D

Krem budyniowy lub bita śmietana.
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry