Danula
czekam ciągle czekam.....
liczy sie ze juz mamy ta swiadomosc co sie tam dzieje....... tylko nie pochlap ekranu co by spiecia nie zrobic![]()
Spoko wszystko pod kontrolą a chusteczki pod ręką do wytarcia jakby co są też







Pisałaś że dwiema rękami.....ubijasz...
No jem......ale chyba mnie zapchało....![]()
Nie pisałam, że mam dwie ręce





Popij bo się udusisz





