rudzia789
szczęściara
no to co TY tu jescze robisz..?????? za ubijanie sie bierzByłam ciekawa czy zapytasz
Nie no jeszcze nie jeszcze nie ubiłam śmietany do lodów
Wieczorem to małż będzie w pracy więc albo teraz albo nigdy![]()




Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
no to co TY tu jescze robisz..?????? za ubijanie sie bierzByłam ciekawa czy zapytasz
Nie no jeszcze nie jeszcze nie ubiłam śmietany do lodów
Wieczorem to małż będzie w pracy więc albo teraz albo nigdy![]()




EEeeeeeeee...trzepaczka mało sprawna jakaś......
To do roboty kochana....![]()






dłużej ubijane i powoli jest sztywniejsze....nie no stara kucharka i nie wie???????? 






no to co TY tu jescze robisz..?????? za ubijanie sie bierz![]()








iii w kinie lublinie....![]()
rano i w poludnie to maszyna w pracy![]()







zboczki 


Siem nie bój wszystko się da spokojnie i efekt jak znalazłdłużej ubijane i powoli jest sztywniejsze....nie no stara kucharka i nie wie????????
![]()








Wiesz....ja lubię szybko a skutecznieSiem nie bój wszystko się da spokojnie i efekt jak znalazłdłużej ubijane i powoli jest sztywniejsze....nie no stara kucharka i nie wie????????
![]()












A kto powiedział, że nie ubijam??????? Kochana ja mam dwie rączki
zboczki
![]()




tak przy ludziach?????

i kto tu zboczek jest



no tak my z mistrzyni teraz biedziemy brac przyklad
kajeciki w ruch laseczki![]()






Wiesz....ja lubię szybko a skutecznie![]()



