ewelina28
Dum Spiro Spero...
Kochana żadnej depresji nie chcemy!!! Nawet tak nie myśl....najważniejsze to zachować pogodę ducha, a za oknem niech się dzieje co chce...;-)oj u nas jest tak paskudnie ze jeszcze kilka dni a sie jakies depresji nabawie... juz mi bokiem wychodzi to co sie dzieje ze moim oknem![]()

