rudzia789
szczęściara
A nie odtwarza Ci na windows media player?
nie dlatego ze ja nie mam czegos takiego..... ja nie mam windowska ja mam maca.... ;(
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
A nie odtwarza Ci na windows media player?
nie dlatego ze ja nie mam czegos takiego..... ja nie mam windowska ja mam maca.... ;(
A nie możesz inny odtwarzać ściągnąć żeby odtwarzało?
nie kochana bo to co jest microsoftu to muj system operacyjny nie odtworzy.....![]()
jak przyjdzie tom to poprosze go zeby mi to zrobil.... nie chce sama kombinowac bo potem po lapach dostane![]()
No tak najlepiej jak się nie znasz za bardzo może uda mu się coś wykombinować....jak się uda podeśle jeszcze ;-)
wole poczekac na toma on mi to odtworzy![]()
No to fajnie to podesle jutro jeszcze ;-)
Dobra kochana zmykam już filmy się zaczynają :-)
Buziam przytulam kochana :***