• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Odskocznia;))))

reklama
w taki ziąb ??/ no coś Ty ;-);-);-);-) na przygodę w domu licze ;-);-);-);-)
a wietrzę tez... oszczedzam wodę :-D:-D:-D:-D:-D
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Ale kochana to się myje nie wietrzy :-p:-D:-D:-D:-D:-D:-D

hahahahaa llleeeejjjeeeeeee :-D:-D:-D:-D
a mama ma zawsze racje !!!! :tak::tak::tak::tak:

Nie zawsze nie zawsze :-D:-D:-D:-D:-D

nie wyobrazam sobie Twojej mamy w takiej roli :-D:-D:-D:-D

Bo nie jest grożna i udawanie jej nie wychodzi :-D:-D:-D:-D:-D:-D

:szok::szok::szok::szok:

własnie luknęłam na swoj super hiper kalendarz... dzisiaj mam dni płodne :szok::szok::szok: M będzie nieszczesliwy... nie bedzie przytulanek :szok::-D:-D:-D:-D:-D

ale ja jestem wredna :cool2::cool2::cool2::cool2::-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Ja mam od niedzieli więc jesteśmy zbliżone czasowo z @ :-)
Nie przejmuj się wtedy też nie ma przytulanek u nas :no:
 
Ale kochana to się myje nie wietrzy :-p:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Nie zawsze nie zawsze :-D:-D:-D:-D:-D

Ja mam od niedzieli więc jesteśmy zbliżone czasowo z @ :-)
Nie przejmuj się wtedy też nie ma przytulanek u nas :no:


taaakkk??? jej... człowiek się całe życie uczy :-D:-D:-D:-D:-D:-D

dobra dobra... wiem wiem ;-);-);-);-)

ano... rzeczywiscie :-):-):-)
ja sie tam nie przejmuje kochana ;-);-);-);-):-D:-D:-D
 
a ja jutro planuje jechac upatrzec sobie jakies lozko dla Kacpra i wozek dla malego ;)

Ale fajnie ja też chce na zakupy!!!!!!!!!!! :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

taaakkk??? jej... człowiek się całe życie uczy :-D:-D:-D:-D:-D:-D
dobra dobra... wiem wiem ;-);-);-);-)
ano... rzeczywiscie :-):-):-)
ja sie tam nie przejmuje kochana ;-);-);-);-):-D:-D:-D

No uczy się całe życie jeszcze głupi umiera :-D:-D:-D:-D:-D:-D

Dobra uciekam kochane obiad robić i jadę z mamą do Żorów ;-)
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry