rudzia789
szczęściara
własnie luknęłam na swoj super hiper kalendarz... dzisiaj mam dni płodneM będzie nieszczesliwy... nie bedzie przytulanek
ale ja jestem wredna![]()
jak kocha to wytrzyma
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
własnie luknęłam na swoj super hiper kalendarz... dzisiaj mam dni płodneM będzie nieszczesliwy... nie bedzie przytulanek
ale ja jestem wredna![]()
wyszalec tez sie musza
Twoje to jeszcze mlodziutkie i glupiutkie.... miśka toma to juz strauszka.....



a ja chcac nie chcac szaleje z nimi 











w taki ziąb ??/ no coś Ty ;-);-);-);-) na przygodę w domu licze ;-);-);-);-)
a wietrzę tez... oszczedzam wodę
![]()







hahahahaa llleeeejjjeeeeeee
a mama ma zawsze racje !!!!![]()





nie wyobrazam sobie Twojej mamy w takiej roli![]()






własnie luknęłam na swoj super hiper kalendarz... dzisiaj mam dni płodneM będzie nieszczesliwy... nie bedzie przytulanek
ale ja jestem wredna![]()

Ale kochana to się myje nie wietrzy
Nie zawsze nie zawsze
Ja mam od niedzieli więc jesteśmy zbliżone czasowo z @ :-)
Nie przejmuj się wtedy też nie ma przytulanek u nas![]()









a ja jutro planuje jechac upatrzec sobie jakies lozko dla Kacpra i wozek dla malego![]()







taaakkk??? jej... człowiek się całe życie uczy
dobra dobra... wiem wiem ;-);-);-);-)
ano... rzeczywiscie :-):-):-)
ja sie tam nie przejmuje kochana ;-);-);-);-)![]()






Dzień dobry!


