• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Odskocznia;))))

reklama
hahaha...... kochana mamusia :-D:-D:-D:-D
dziękuje bardzo :-):-):-):-)



no wiesz... po co majtki zakładac jak ostatnio tylko na krótkie spacerki wychodzimy bo zimno ze :szok::szok::szok:
a one tak szybko biegajkja że nie mam czasu zmarznac :-D:-D:-D:-D:-D

no wlasnie tak zimno ze zal mi tych psiakow..... toma miska tez wychodzi tylko na SZYBKIE siusiu czy KUPKE i juz jest pod drzwiami.... bidulki:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry