Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
hahaha...... kochana mamusia
dziękuje bardzo :-):-):-):-)
no wiesz... po co majtki zakładac jak ostatnio tylko na krótkie spacerki wychodzimy bo zimno ze
a one tak szybko biegajkja że nie mam czasu zmarznac![]()







mama uznala ze zasluzylas![]()







A co liczysz na jakąś przygodę po drodze ??czy wietrzysz??
![]()





tak jest szefowo - NIE ma sprawy zrobie to z przyjemnoscia![]()










hahaha...... kochana mamusia
dziękuje bardzo :-):-):-):-)
no wiesz... po co majtki zakładac jak ostatnio tylko na krótkie spacerki wychodzimy bo zimno ze
a one tak szybko biegajkja że nie mam czasu zmarznac![]()



Czekaj jak kataru dostaniesz ale nie w nosie to będziesz barchany zakładać![]()




mama uznala ze zasluzylas![]()




no wlasnie tak zimno ze zal mi tych psiakow..... toma miska tez wychodzi tylko na SZYBKIE siusiu czy KUPKE i juz jest pod drzwiami.... bidulki![]()



musze je siłą zaciągac 



Ona dla zasady ścierką macha bo mysli, że jest wtedy grożna ;-)![]()




ech... wiesz jak jest -15-20 to jest im zimno rzeczywiscie....
teraz to moje do domu wracac nie chcą bo śnieg uwielbiająmusze je siłą zaciągac
![]()