rudzia789
szczęściara
hehe... mimo tego że chrypiąca jestem słyszałaś???
kamerke musze kupic
suuuperrr !!!![]()
no ty sie zbieraj z ta kamerka co by nie przegapic


jak sie dzis czujesz??? lepiej cos niz wczoraj??? wygrzewasz sie?????
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
hehe... mimo tego że chrypiąca jestem słyszałaś???
kamerke musze kupic
suuuperrr !!!![]()


u mnie tez słoneczko :-):-):-) masz trochę Martus![]()
hehe... mimo tego że chrypiąca jestem słyszałaś???
kamerke musze kupic
suuuperrr !!!![]()






no ty sie zbieraj z ta kamerka co by nie przegapic
jak sie dzis czujesz??? lepiej cos niz wczoraj??? wygrzewasz sie?????



rety DZIEKUJE moze zaswieci wkoncu na moim niebie ehhhhhh
Rany to jak Ty z chrypką tak krzyczysz to co się dzieje jak jej nie masz![]()



Ale jajce normalnie cyrk
Mama też przesyła buziaki ;-) i pozdrawiam
To ja Ci pokaże ;-)![]()
oby oby !!!!
heh... nie chcesz wiedziec ;-);-);-)![]()









pol godziny TO MY MUSIELISMY tlumaczyc co pracodawca POWINIEN mi dac gdzie przeciez powinno byc odwrotnie.... mowie wam cyrk nic wiecejnajwazniejsze ze dotarlo do niej i moze w poniedzialek bede mogla wypelniac wszytsko dalej
dziekuje mamusi
sloneczko przepikne![]()
No to fajnie jak się udało tak szybko załatwić, będziesz spokojniejsza dużo 
no kupie kupię
a ja wiem czy lepiej... chyba tak samo... ech... gkaszlę tylko więcej... ech...
wygrzewam sie kochana wygrzewam)) dziekuje za troskę :*****



