• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Odskocznia;))))

reklama
u mnie tez słoneczko :-):-):-) masz trochę Martus
images

rety DZIEKUJE moze zaswieci wkoncu na moim niebie ehhhhhh
 
Ale jajce normalnie cyrk :sorry2::-D:-D:-D:-D:-D:-D



Mama też przesyła buziaki ;-) i pozdrawiam



To ja Ci pokaże ;-)
jl384cg

pol godziny TO MY MUSIELISMY tlumaczyc co pracodawca POWINIEN mi dac gdzie przeciez powinno byc odwrotnie.... mowie wam cyrk nic wiecej :):):):) najwazniejsze ze dotarlo do niej i moze w poniedzialek bede mogla wypelniac wszytsko dalej :)


dziekuje mamusi :):):)


sloneczko przepikne :):):)
 
pol godziny TO MY MUSIELISMY tlumaczyc co pracodawca POWINIEN mi dac gdzie przeciez powinno byc odwrotnie.... mowie wam cyrk nic wiecej :):):):) najwazniejsze ze dotarlo do niej i moze w poniedzialek bede mogla wypelniac wszytsko dalej :)
dziekuje mamusi :):):)
sloneczko przepikne :):):)

To u nas urzędy bardziej poinformowane widzę :sorry2: No to fajnie jak się udało tak szybko załatwić, będziesz spokojniejsza dużo :tak:
 
reklama
no kupie kupię :-D:-D:-D

a ja wiem czy lepiej... chyba tak samo... ech... gkaszlę tylko więcej... ech...
wygrzewam sie kochana wygrzewam:))) dziekuje za troskę :*****

ja od wczoraj tez soczek malinowy pije bo cos mnie w gardziolku drapie.... to co sie u nas za oknem dzieje to jakas teksanska masakra :-):-):-) woe sie zabezpieczyc:-):-):-):-) jak dobrze ze jutro NIE ide do pracy :):) ale sie wylenie:-D:-D:-D:-D
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry